AnnaSophia Robb

AnnaSophia-Robb - rozcestník

4. února 2009 v 17:32 | Lucka
Novinky o AnněS. - vše co se děje kolem Anny
Photoshooty - aneb fotky nafocené profesionály
Premiéry, akce, rozhovory ... - ať už premiéry svých filmů, anebo filmy jiných tvůrců, akce, rozhovory ...
Because of Winn-dixie - Vypráví o osamělé dívence Opal, která se ujme pejska a pojmenuje ho podle Supermarketu kde ho našla. Stává se z nich nerozlučná dvojice, jak to dopadne po menších změnách?

Charlie and the Chocolate Factory - Fialka Garderobová - kdo by neznal holčičku která bez žvýkaček nevydrží ani pět minut?
Bridge to Terabithia - Leslie Burke - tak se jmenuje postava kterou Anna stvárnila, objevila se po boku mladého herce Joshe Hutchersona ( Jess Aronns ). A pokusí se chlapce se ho naučit objevit úžasné kouzlo fantazie.
The reaping - Anna obsadila roli Loren McConnell - obyvatelé města jsou přesvědčeni, že toto záhadné dítě jménem jim do jejich obydlí přineslo hněv boží, vidí ji jako posla zla, zatímco Katherine vidí ztracené dítě, které potřebuje její pomoc. Čím víc je Katherine vtahována do temného jádra záhady, tím víc odhaluje svoji roli ve spiknutí, díky kterému hrozí světu zahalení do temnoty.
Have Dreams, Will Travel - Cassie Cannington tak se jmenuje mladá dívka, která se s chlapcem Benem Ronaldsem vydá hledat nové rodiče, jelikož ty její ani neví že existuje. Ben ( Cayden Boyd )na tom je stejně a tak se rozhodne dívku doprovázet. Oba dva se velmi sblíží, a zjistí že kdyby jeden druhého ztratil, život by neměl smysl. Dobrodružství však překazí náhlé Cassino zhroucení. Jak to dopadne?
Sleepwalking - Tara která se musí vyrovnat s tím, že její matka zmizela a také že ona sama začíná dospívat. Jedenáctiletý člověk se o sebe ještě nedokáže postarat a Tara zjišťuje, že kolem sebe má spoustu lidí, kteří jí mohou pomoci, nebo spíše ublížit.
Doubting Thomas - Thomas Muller je malý dvanáctiletý průšvihář, a bohužel i lhář. Proto mu nikdo nevěří že chce někdo unést prezidentovu dceru USA. Jak se s tím popere?
Race to Witch Mountain - Expert na UFO se snaží, s pomocí taxikáře, chránit dva sourozence s nadpřirozenými schopnostmi před spáry organizace, která chce využít děti
pro své zločinné plány.
Ostatní - menší role Anny- například mladá čtrnáctiletá Miley v dramatu Jumper, či malá Samantha v televizním filmu Americká děvčata
Videa s Annou - jejími filmy - ať už od fanoučků, či oficiální.
 
 

Reklama